POUZE U NÁS

Jídlo výborné, obsluha velmi milá a skvělá atmosféra. Jedl jsem tu nejlepší dezert svého života a zatím nic lepšího jsem neměl 😁 Nic dodat, nic ubrat …

Dobrý den. Každý rok k výročí svatby chodíme s manželem do jiné restaurace. A oba se shodujeme, že večeře v této restauraci spolu s vínem a výběrem byla jednou z nejchutnějších. Chuť, kvalita produktu, estetika podání a profesionální obsluha si zaslouží nejvyšší ocenění. Určitě se sem vrátíme a budeme doporučovat. S pozdravem.

Ideální místo pro větší akce, skvělá atmosféra. Jídla nejen vynikající, ale také krásně servírovaná. Vybavení podniku elegantní a skvěle přizpůsobené události. Doporučuji!